22 Ayar Kelepçe Bilezik

0
1.357 views

Görsel açıdan mükemmel bir görünüme sahip olan kelepçe bilezik modelleri, her bayanın beğendiği takılardır. Farklı tasarım alternatifleri ile takı üreticileri tarafından piyasada yer edinen kelepçe bilezikler, bayanların bileklerinde son derece zarif duran takılar olarak, farklı stil kıyafetler ile uyumlu olmaktadır.

22 ayar kelepçe bilezik çeşitleri, özellikle bayanlara hediyelik olarak tercih edilen takılardır. Özel bir günde sevdiği bayana sürpriz yapmak isteyen beylere, bu şahane bilezik modellerini öneriyoruz. Modern tasarımlar ile buluşan bu gösterili bileziklere bayanların hayran kalmama gibi ihtimali yoktur. Her zevke ve stile hitap eden kelepçe bilezikler, üzerlerindeki şık detaylar ile daha bir şahane hale gelmektedir. Özellikle taş işlemeli, incili ve renkli taşlı modeller, bayanların hayranlık ile kullandıkları takılardır. Bu bileklikler tek başına bile kullanabileceğiniz, ışıltısı ile çevrenizdekilerin dikkatini çekecek takılar olarak, geniş bir fiyat yelpazesi ile satışa sunuluyor.

İtalyan kelepçe bilezikler, en iddialı modellerden biridir. Bu bilezikleri bayanlar günlük hayatlarında da kullanabilirler. Yine, şarnel kelepçe bilezik modelleri de zarif görünümleri ile hemen her kıyafetiniz ile tercih edebileceğiniz şıklıktaki takılardır. Taşlı kelepçe bilezikler de çeşitler oldukça boldur. Sıralı taşlı ve üç sıra taşlı modellerin yanı sıra; renkli taşlı tasarımlar da oldukça modern görünümlere sahiptir. Taşsız kelepçe bilezikler ise; sade ve estetik görünüme sahip olmaları açısından, bayanların diğer takıları ile kolay kombin yapmalarına olanak sağlıyor.

22-ayar-kelepce-bilezik-1 22-ayar-kelepce-bilezik-2 22-ayar-kelepce-bilezik-3 22-ayar-kelepce-bilezik-4