Altın Bilezik Çeşitleri

0
1.581 views

Takı modasının yenilenen yüzü altın bilezik modellerine de yansımaktadır. Bu doğrultuda, her sezon yepyeni modellerde altın bilezikler görücüye çıkıyor ve bu çeşitlilik arasında bazı modeller daha fazla ilgi görüyor. Bayanların günlük hayata ve özel günlerde de altın bilezikleri tercih edebilmeleri için günümüzde çok modern tasarımlar ile buluşan altın bilezikler vitrinlerde alıcılarını beklemektedir. Çok özel desenler ve farklı görünümleri ile bayanların beğenisini toplayan yeni altın bileklikler, geniş fiyat aralığı ile de her cebe hitap ediyor.

Altın bilezik çeşitleri arasında en favori olanlar, kelepçe bilezikler ve mega bileziklerdir. Bayanların yüzyıllardır gösterişli takılara olan ilgisi hiç değişmemiştir. Bu bileziklerin de tercih edilme nedenleri, şık oldukları kadar dikkat çekici detayları barındırmalarıdır. Yine bombeli, geniş ve burma bilezikler de favoriler arasındadır. Daha sade bir bilezik arayışında olan bayanlar içinse, ince ve zarif bilezikler çeşitli detaylar ile zerafeti ve şıklığı bir arada sunuyor.

2015’in trendi altın bilezik modelleri, genellikle taşlı ve sarı altın ile beyaz altın harmanında oluşan modellerdir. Ayrıca, beyaz altın ve taşlı bilezikler de son yılların beğenilen modelleridir. Bu bilezikleri bayanlar çeşitli kıyafetleri ile kolaylıkla kombin yapabilmektedirler. Gelin adayları içinse, çok şık 22 ayar bilezikler alıcılarını bekliyor. Bilezik araştırmasını şimdiden yapan gelin adaylarına, düğün sonrasında da kullanabilecekleri şıklıkta ve sadelikte altın bilezik modelleri tercih etmelerini öneriyoruz.

Altin-bilezik-cesitleri-1 Altin-bilezik-cesitleri-2 Altin-bilezik-cesitleri-3 Altin-bilezik-cesitleri-4