Altın

0
212 views

Altın bir çok ürün grubunda yer alan modeller genelinin bu sayede farklı durumları yer almaktadır. Bu ürünler altın olarak farklı olarak şekil ve bakımlı türleri modeller arasında bir çok özelliğe sahiptir. Bu modellerde yenilenen ürünleri genel anlamda sunum yaparak şekilleri sunmaktadır. Bu durumu genel anlamda oluşturulan ürün grubu arasında göstererek yeni ürün özelliklerini sunmaktadır.

Bilezik fiyatları güncel olarak her an için güncel tutulmaktadır.22 ayar bilezik modelleri kendi aralarında 5 modele ayrılmıştır.Kelepçe bilezikler,burma bilezikler,mega bilezikler,hediyelik bilezikler ve kaburga bilezikler olmak üzere 5 adet modeli bulunmaktadır.Mega bilezikler diğer bilezik modellerine göre daha fazla işleme alanına sahiptir.Mega bileziklere yapılan işlemeler çok farklı ve güzel işlemelerdir.Hediyelik bilezikler ise genelde 8 ayar altından imal edilen bileziklerdir. Bu bilezikler genelde makarna modeli ile bilinmektedirler. Burma bilezikler ise yatırım ve takı amaçlı olarak tercih edilmektedir. Bunun en önemli sebebi ise burma bileziklerin 22 ayar altından imal edilmektedir.Kelepçe bilezikler ise eski tasarımlara nazaran daha çok avangard olarak bilinen kelepçe bilezikler her bayan tarafından çokça tercih edilmektedir.

Altın fiyatları durum ve güncellik açısından farklı tasarım ve ürünleri genel anlamda yerin bir çok farklı kısmına göstermektedir. Bu sayede her açıdan oluşan durum farklı şekillerde sunuma gösterilip her açıdan ürünlere sunularak altın fiyatlarının genel anlamda kolye, alyans, bilezik, küpe ve diğer modellere çeşitlerini sunmaktadır.

22 ayar bilezik fiyatları güncel
22 ayar bilezik fiyatları güncel
bilezik fiyatlari
bilezik fiyatlari
bilezik fiyatları 22 ayar
bilezik fiyatları 22 ayar
bilezik gram fiyatları
bilezik gram fiyatları
bilezik gramı
bilezik gramı