Güncel Bilezik Fiyatları

0
436 views

Bayanların geçmişten günümüze ilgisinin hiç azalmadığı takılardan biri olan altın bilezikler, her yıl yepyeni modeller ile görücüye çıkıyor. 2015’in trend bilezik modelleri ise; modern ve göz alıcı tasarımlar ile görenleri kendine hayran bırakan takılar haline geldi. Her biri çok ve farklı bir tasarıma sahip olan yeni bilezik modelleri, geniş fiyat aralıkları ile de her cebe hitap ediyor.

Altın bilezikler takı olarak tercih edildiği gibi, yatırım amacıyla da bireylerin tercihe tikleri takılardır. Fraklı ayar ve gramajlarda satışa sunulan bu bilezikler, uzun vadede karlı bir yatırım yapmak isteyenlere avantaj sağlıyor. Güncel altın piyasasına bağlı olarak düşüş ve yükselişe geçen altın bilezik fiyatları, özellikle düğün sezonunda yükselişe geçmektedir. Düğün sezonu açıldığı gibi hediyelik altın bileziklere rağbet de artıyor. Bunun yanı sıra, 22 ayar bilezik modelleri de gelinlere düğün alışverişine çıkıldığında öncelikli olarak alınan hediyelik bileziklerdir. Tabi, özel günlerde kullanmak için bayanların tercih ettikleri bilezikler, genellikle kelepçe, mega ve geniş bilezik modelleri olmaktadır.

Klasik bilezik modelleri, 680 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunuluyor. 5 buçuk milyara kadar çıkan fiyatlara sahip olan altın bilezikler, geniş bir çeşit yelpazesine sahiptir. Özellikle tek bir takı ile iddiasını korumak isteyen bayanlara, gramı yüksek ve 22 ayar mega bilezikleri öneriyoruz. Bu bilezikler, tek başına bile kıyafetlerinize hareket katmaya yetecektir.

Guncel-bilezik-fiyatlari-1 Guncel-bilezik-fiyatlari-2 Guncel-bilezik-fiyatlari-3 Guncel-bilezik-fiyatlari-4