22 Ayar Altın Bilezik

0
2.669 views

Bilezik, geçmişten günümüze değin; her zaman geleneğimiz haline gelen bir takıdır. Eskiden yörelerimizde her geline kolu boyunca bilezik damadın ailesi tarafından takılırdı. Günümüzde yaşanan ekonomik sorunlar ve büyük şehirlere gerçekleşen göç hareketi sonucunda altının da pahalanması ile birlikte o kadar yüksek miktarda  hediye bilezik alınamasa bile yine de; 22 ayar altın bilezik en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor.

2017 22 Ayar Altın Bilezik Modelleri

2017 yılında da altın modası altın bileziklerden yana tercihini kullanmaya devam ediyor. Öyle güzel modeller ve kendisini hissettirip ağırlığını konuşturan modeller çıktı ki; artık bayanlar 2017 altın bilezik modelleri içerisinden herhangi bir tercih yapma konusunda çeşitli sıkıntılar yaşıyorlar.

Siz de bu seçim konusunda kararsız kalıp tereddüt yaşayanlar arasındaysanız; sizlere gösterdiğimiz modeller içinden bir tercih yapabilirsiniz. 2017 yılında altın bilezik modeli deyince akla ilk gelen model; kelepçe bilezikler oluyor. Bu yüzden maddi durumunuz doğrultusunda ve tabi ki kendi zevklerinizi de göz ardı etmeden kelepçe bileziklere bakmanızı tavsiye ederiz.