22 Ayar Altın Fiyatı Son Dakika

0
429 views

22  ayar bilezik ve altın modelleri son derece merak edilen ya da herkes tarafından takip edilmekte olan modellerden birisidir. Bu yüzden biz de yazılarımızda bolca 22 ayar bilezikler ve altınlar hakkında bilgi vermekteyiz. Siz de elinizdeki 22 ayarlı altınları, bilezikleri ya da takıları satmak istiyorsanız bu yazımızı okuyarak rehberlik edinebilirsiniz.

22 Ayar Altın Fiyatı Ne Kadar?

22 ayar bilezik ya da altın fiyatlarını öğrenmek için hemen altın piyasalarını yokladık ve Kapalıçarşı’nın nabzını tuttuk. Altın fiyatlarında ciddi oranda bir artı söz konusu. Durum böyle olunca da elinde altını olan ve satmak için zaman kollayan kişilerin son derece doğru bir zamanda bulunduğunun altını çizmek istiyoruz.

Elinizde 22 ayar altın ya da 22 ayar bilezik modelleriniz varsa; hemen bildiğiniz ve güvendiğiniz bir kuyumcuya giderek bu altınları bozdurabilirsiniz. Böylece hem karlı olur, hem de gerçek bir yatırım yaparsınız. Altının ons fiyatı Dolar’dan hesaplanınca elinde altın bulunan yatırımcının da yüzü gülerek 22 ayar altınlarda ciddi kar yaşadı.