22 Ayar Altın Bilezik Fiyatları Bugün-30.11.2016

0
2.549 views

22 Ayar Altın Bilezik Fiyatları altın piyasasında en çok takip edilen hem takı olarak kullanılan hem takı hem de iyi bir yatırım aracıdır. Peki bugün altın piyasaları nasıl?

Altın piyasasının kalbinin attığı İstanbul Kapalıçarşı piyasasında  24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 130,50 lira oldu. Cumhuriyet altınının satış fiyatı da 873,00 lira şeklinde piyasalarda yerini aldı. Altının gram fiyatı da son günlerdeki hareketliliğine rağmen 130 liranın üzerinde dengelendi.

Altının ons fiyatı; dolar endeksinin 101 seviyesinde gerçekleşerek, yatay bir seyirle 1.189 dolardan işlem görüyor.

22 Ayar Altın Bilezik fiyatları gram olarak bugün, alış: 118,66 TL şeklinde, satış ise, 118,75 TL şeklinde neticelendi. 

Bilezik modelleri
Bilezik modelleri

Dakika dakika değişen altın fiyatlarını özellikle yatırım yapmak isteyenler dikkatli bir şekilde takip etmelidir. Özellikle düğün hediyesi olarak tercih edilen bilezikler her daim ideal bir hediye olmuştur. Çeşitli gramlarda çeşitleri bulunan bilezikler ileri ki dönemler için iyi bir yatırım imkanı sağlayacaktır. Altın almak için doğru zamanı belirleyebilmek için iyi bir piyasa takipçisi de olmak gerekir.22-ayar-mega-bilezik-modelleri-fiyatlari-35-gram-059-700x700

Son dönemlerde altın fiyatlarındaki ani yükselişler ne kadar birikim yapmak isteyenleri tedirginliğe düşürse de ülkemizde altın her zaman güvenilir bir liman olmuştur. Ülkemizde bayanların çok kullandığı bir takı çeşididir ancak bu durum hırsızlara da davetiye çıkarabilir, bu yüzden altın takıları kullanırken dikkatli olmak da fayda vardır.

Çeyrek altın, yarım altın, tam altın ve bilezik fiyatlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.