22 Ayar Bilezik Modelleri ve Fiyatları

0
804 views

Bilezik modelleri son günlerde artan yeni moda tasarımları ile de takı dünyasında da oldukça sevilen bir takı haline geldi. Aynı zamanda yatırım aracı olarak da oldukça popüler olan bu altın türü günlük piyasa koşullarından da oldukça etkilenir. Alıcısına değer kazandırması açısından sürekli takip edilen altın piyasasındaki durum ise sıkı sıkıya takip edilir.

bilezik14-ayar-bilezikler
bilezik14 ayar bilezikler

Altının durumu ülkemizde Kapalıçarşı tarafından takip edilir. Altının fiyatı dakika dakika değişebilir. Kuyumcular da bu durumdan etkilenerek karlarını da ekleyerek 22 Ayar bilezik modelleri ve fiyatları üzerinden satım ve alım işlemlerini gerçekleştirir. Bilezik modelleri çeşitlenme sebeplerinden biri bütçe ile ilgili durumlardan kaynaklanmaktadır. Halkın bütçesine göre arz talep ilişkini ile birlikte çeşitli ayarlarda ve çeşitli ağırlıklarda bilezikler üretilmeye başlandı. Ekonomik politikalardan etkilenen halk son zamanlarda altına gelen 4 taksit imkanı ile de bazı altın ürünlerini banka taksidi ile alma imkanı sağlamış oldu.

24 ayar altın bilezik modelleri ve fiyatları
24 ayar altın bilezik modelleri ve fiyatları

Ekonomide yaşanan durumlardan etkilenen halk çeşitli ayarlarda üretilen bileziklerin değerini de yavaş yavaş düşürmeye başladığı görülmektedir. 22 ayardan 8 ayara kadar düşüş göstermektedir. Altın bilezik alırken de dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da işçilik durumudur. İşçilik ve emek bir bilezik de fazla ise alırken daha pahalıya alınmasına sebep olmaktadır. İhtyaç dahilinde bileziklerin satılması durumunda bu durum size kardan çok zarar sağlayacaktır. Bu sebepte işçilikten kaynaklanmaktadır. Altın alışverişi yapmadan önce bu noktalara dikkat etmek önem taşımaktadır.