Mini Takı Setleri

0
387 views

Mini takı setleri günlük kıyafetlerde olduğu gibi özel gün ve davetlerde de sık sık karşılaştığımız ve kadınların beğenerek tercih ettikleri takı çeşitlerindendir.

Kolye, yüzük ve küpeden oluşan bu altın mini setler diğer setlere göre gramaj olarak daha hafif oldukları için daha hesaplı olarak da çokça tercih edilmektedir. Ayrıca mini setlerin kullanım alanları da diğer setlere göre sadece düğün, nişan gibi özel günler için değil diğer günlük kullanıma da oldukça uygun, şık ve zarif setler arasında yer alır.

Mini Takı Seti Modelleri

Belirli bir figür üzerine tasarlanan mini takı setleri, kalpli, sonsuzluk sembollü, çiçek desenli gibi çeşitli modelleri ile bizlerle buluşmaktadır. Setlerin altın olmaları da onları uzun süre kullanım olanağı sağlamaktadır.

Setlerin taşlı veya taşsız modelleri de mevcuttur; birçok model arasından tercih yapmak neredeyse zorlaşmaktadır. Ayrıca tasarım olarak küçüktür fakat hem gençlere hem de yetişkinlere hitap eden bir çizgisi vardır. Bu yüzden de hediye olarak alınacak takılar arasında neredeyse ilk üçe girebilecek bir aksesuardır.