0.10 Karat Pırlanta Tektaş

0
279 views

Yüzük denilince hemen kültürümüzde de başrolde olan söz, nişan ve evlilik törenleri gelmektedir. Her özel gün için ayrı bir tasarıma sahip olan yüzükler her alanda kendisine en özel tasarımlar ile yer bulmaktadır. Söz yüzüğünün kendi alanında çok özel tasarımları varken yine nişan ve evlilik yüzüklerinin kendilerine ait özel tasarımları bulunmaktadır.

0.10 Karat Pırlanta Tektaş

Bir tane yüzük daha vardır ki bakan gözlerini kamaşmasından ve o büyüleyici parıltıdan gözlerini geri kaçıramamakta. Üzerinde çok değerli pırlanta bulunan pırlanta tektaş yüzük pırlantasının büyüklüğüne göre biçilen maddi değeri ile alıcıların tercihine sunulmaktadır. Pırlantanın boyutu karat cinsi ile ölçülürken 0.10 karat ve 0.20, 0.30 gibi değeri yükselerek alıcılara alternatif seçim hakkı sunulmakta.

Pırlantanın boyu arttıkça fiyatı da yükselmekte. Evlilik teklifleri için kullanılan pırlanta yüzükler erkeğin sevdiği kadın için ilk özel ve değerli hediyesini hayat yolunda mutluluğa doğru attıkları ilk adımı anlamlı hale getirmek için kullandıkları özel bir gün olarak anıları arasına kaydetmelerini sağlıyor. Bu sayede çıktıkları yolun daha başında özel bir şekilde taçlandırılmış oluyor.