22 Ayar Bilezik Yeni Modelleri

0
537 views

Bilezik modelleri gün geçtikçe artan modelleri ve yeni çeşitleri ile kuyumcu mağazalarında yerini almaktadır. Seçim yaparken modellere göre tercih yapmak bazen zor bir hal alabilir.

22 ayar bilezik yeni modelleri yeni tasarımları ile alıcısı ile buluşuyor. 22 ayar bilezik modelleri en çok düğünlerde hediye edilen takılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Düğün için tercih edilen neredeyse yegane  hediyelerden biri olan bileziklerin bir çok çeşiti bulunmaktadır.

Bilezik modelleri
Bilezik modelleri

Yatırım için tercih edilecek bileziklerden biri de 22 ayar bileziklerdir. Bu bilezikleri tercih etmeden önce dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır bunlardan biri de altının işçiliğidir. İşçilik özellikle almış olduğunuz altın bileziğin fiyatına doğrudan etki edecektir. Bir bilezikte işçilik ne kadar fazla ise, alırken pahalı ancak satarken daha ucuza satmanıza neden olacaktır. Sizin için önce bileziğin modeli önemli ise işçiliği fazla olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Ancak modelden önce yatırım amacı güdüyor iseniz işçiliği daha az modelleri terich etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

22-ayar-mega-bilezik-modelleri-fiyatlari-35-gram-059-700x700

Bir bileziğin modelinden önce işçiliğin geldiğini belirtmiştik daha sonraki aşamalarda ise bileziğin gramı yani ağırlığı da önemli olacaktır. Buna göre fiyatı belirlenen bileziklerin satın alma işlemini daha bilinçli bir şekilde yapabiliyor olacaksınız. 

22 ayar bilezik yeni modelleri hemen her sene yenileri eklense de altının ekonomi üzerindeki etkileri göz önüne alındığında kimi kişilerin 14 ayar hatta 8 ayar bilezik bile tercih ettiği görülmüştür. Bu kadar çok takı çeşidi arasından siz de istediğiniz doğru bileziği bulabileceksiniz.