En Güncel 22 Ayar Bilezik Fiyatları

0
1.367 views

22 ayar bilezikler; farklı modellerde karşımıza çıkıyor. Bunlar arasında en popüler olanları ise; mega, geniş, burma, örgü, hasır bileziklerdir. Tabi, burma bilezikler 2li ve 3lü burma olarak ikiye ayrılırken; Adana burması ve Trabzon burması gibi farklı yörelere has tasarımlar da mevcuttur. Tüm bu 22 ayar bilezik çeşitleri, düğünlerin en vazgeçilmez takılarıdır.

2015 yılında piyasaya sürülen 22 ayar bilezikler, geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Bu bilezikler arasında en pahalı ve en göz dolduran modeller ise; 22 ayar mega bileziklerdir. Bunun da nedeni; daha ağır basmaları ve üzerlerindeki şık süslemelerdir. Yine; geniş bilezikler ve kelepçe bilezikler de diğer alternatiflere göre daha yüksek fiyatlarda satışa sunuluyor. Hediyelik bilezikler ise; piyasanın en uygun modelleridir. Bunun da nedeni; sade ve klasik bir dizayna sahip olmaları ve gramı düşük olmasıdır.

22 ayar bilezik fiyatları, altın piyasasında yaşanan olumlu ve olumsuz gelişmelere bağlı olarak, düşüşe veya yükselişe geçmektedir. Ancak düğün sezonunun yaklaştığı şu günlerde 22 ayar bilezik fiyatlarının da hızlı bir yükselişe geçtiğini belirtmeliyiz. O nedenle düğün takı alışverişi yapacaksanız ya da hediyelik altın bilezik alacaksanız, elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Tabi, 22 ayar bilezikleri yatırım yapma amacı ile de satın alabilir ve uzun vadede güzel bir kar elde edebilirsiniz. Güncel 22 ayar bilezik gram alış ve satış fiyatları, son günlerde 94 TL civarındadır.

En-guncel-22-ayar-bilezik-fiyatlari-1 En-guncel-22-ayar-bilezik-fiyatlari-2 En-guncel-22-ayar-bilezik-fiyatlari-3 En-guncel-22-ayar-bilezik-fiyatlari-4