2015’in Trendi 22 Ayar Bilezik Modelleri

0
1.382 views

Bayanlara kullanım avantajı sağlayan yeni trend 22 ayar bilezik modelleri, her bayanın bileğinde çok şık dizaynlar ile ilgi çekmektedir. Düğünlerin en favori takılarından biri olan 22 ayar bilezikler, aynı zamanda yatırım amacı ile tercih edilen altın takılar arasında da favoridir.

22 ayar bileziklerde model ve çeşitliliğin artmasıyla beraber, bayanların altın bilezik alışverişleri çok daha keyifli bir hale gelmiştir. Yüzlerce çeşit model ve işlemeler ile sergilene bu bilezikler, her stile ve zevke hitap eden şık tasarımlarıyla da bayanların zerafetini arttırıyor. Bu bileziklerde çeşitliliğin bu kadar artmasının en önemli nedenlerinden biri ise; CNC makine kullanımının aktif olmasıdır. Bu sayede, her sezon bayanların bileklerini çok daha özgün işlemelerde ve şıklıkta bilezikler süslüyor.

2015 yılının trend 22 ayar bilezik modelleri, yine gelin adaylarının düğün alışverişlerinde sıkıntı yaşamadan içlerine sinen bir modele kolayca ulaşabilmesini sağlıyor. Türk kadınlarının vazgeçilmezi olan bu bilezikler, aynı zamanda taşlı işlemeler ve çeşitli motiflerle de daha bir ihtişamlı hale gelmiştir.

22 ayar bilezikler bayanlar kullanım rahatlığına dikkat etmektedirler. İçi ter bombeli mega bilezikler, bu açıdan bayanlara rahatlık sağlamaktadır. Yine; burma ve örgü 22 ayar bilezikler de klasik yapısını koruyan ve klasik bileziklerden vazgeçemeyen bayanlar için 2015 takı koleksiyonlarında alıcılarını bekliyor. Sizler de bu yılki altın bilezik alışverişlerinizde, estetik görünümü ve diğer takılarınız ile uyumuna dikkat ederek tercih yapabilirsiniz.

2015-trendi-22-ayar-bilezik-modelleri-1 2015-trendi-22-ayar-bilezik-modelleri-2 2015-trendi-22-ayar-bilezik-modelleri-3 2015-trendi-22-ayar-bilezik-modelleri-4