22 Ayar Bilezik Fiyatları Son Durum

0
494 views

Bayanların sevdiği aksesuarlardan biri olan bilezikler, her zaman favori takıları arasındadır. Bilezik modelleri; ayarı, gramı ve diğer kalite kriterlerine göre değişiklik gösterir. Özellikle 22 ayar bilezik modelleri, bayanların yatırım amaçlı satın almayı tercih ettikleri takılardan biridir.

Geçmişten günümüze altına yatırım yapmak ve yastık altı altın bulundurmak, birikim yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almıştır. Özellikle gelinlere düğünde ve düğün öncesinde takılan takılar ve altın bilezikleri, yeni evli çiftler yatırım amaçlı saklarlar veya bozdurarak paraya dönüştürürler. İyi bir yatırım aracı olarak 22 ayar bilezik modellerinin tercih edildiğini söyleyebiliriz. Özellikle altın piyasasının düşüşe geçtiği şu dönemde yapacağınız yatırımlar, düğün sezonunun açılması ve altın fiyatlarının yükselişe geçmesi ile size büyük avantaj sağlayacaktır. Yine, uzun vade yatırım olarak, 22 ayar bilezik modelleri bayanların her zaman tercihi olmuştur.

Son zamanlarda 22 ayar bilezik modellerinde geniş bir model yelpazesinin mevcut olması, bu bileziklerin yatırım kadar süs ve aksesuar olarak da hanımların ilgisini çekmeye başlamıştır. Özellikle mega ve geniş 22 ayar bilezikler, girintili desenler ve farklı motifler ile hanımların özel günlerde şık elbiseleriyle kombin yapmaktan çekinmedikleri aksesuarlar haline dönüşmüştür.

22 ayar bilezik fiyatları hakkında güncel bilgiler şöyledir.  Son işlemlere göre; 22 ayar altın bilezik gramının alış fiyatı 88,80 TL ve satış fiyatı da 89,50 TL’dir.

22-ayar-bilezik-fiyatlari-1 22-ayar-bilezik-fiyatlari-2 22-ayar-bilezik-fiyatlari-3 22-ayar-bilezik-fiyatlari-4