Hediyelik 22 Ayar Bilezik Modelleri

0
143 views

22 ayar bilezik modelleri, en çok düğünlerde gelin ve damada takılan hediyelik takılar olarak karşımıza çıkıyor. 22 ayar bilezik modelleri, geniş bir çeşit yelpazesine sahiptir. Mega, örgü geniş, burma gibi çeşitleri bulunan bu bilezikler, yatırım amacıyla da tercih edilen takıların başında gelir.

Bu yıl 22 ayar hediyelik bilezik modellerinde her bütçeye hitap eden tasarımlar mevcuttur. Gramajları değişen ve geniş fiyat aralığına sahip olan 22 ayar bilezik modelleri, düğün hediyesi olarak da akla ilk gelen takılar arasındadır. Gelin ve damadın yakınları ve akrabaları, düğün günü gençlerin bu mutlu gününde onlara hediye amaçlı altın bilezik takarlar ve bu altın bilezikler gelin ve damat için güzel birer yatırım olur. Hatta son yıllarda satışa sunulan 22 ayar bileziklerde öyle muhteşem tasarımlar mevcuttur ki, özel günlerde de bayanlar bu bilezikleri kullanmaktadır.

22 ayar bilezik modelleri üzerindeki işlemeler, oldukça gösterişlidir. Bayanların beğenisini kazanan üzeri işlemeli 22 ayar bilezik çeşitleri arasında gelinlere özel daha şık ve ihtişamlı tasarımlar da mevcuttur. Düğün öncesi geline hediyelik takı alışverişine çıkıldığında, altın bilezik almak adetlerimiz arasındadır. Eskiye oranla altın bileziklerde çok daha fazla çeşidin mevcut olduğunu söyleyebiliriz. İster kalın ister ince, sade ya da gösterişli; her tür bileziğin mevcut olduğu yeni takı koleksiyonlarında, her gelin adayının zevkine hitap edecek modeller alıcılarını bekliyor.

22-ayar-bilezik-1 22-ayar-bilezik-2 22-ayar-bilezik-3 22-ayar-bilezik-4