En Şık 22 Ayar Bilezik Modelleri

0
293 views

Bayanların yüzyıllardır altın takılara olan düşkünlüğü hiç değişmemiştir. Takı denince akla ilk olarak altın bilezikler gelir. Eski asırlardan günümüze dek gelen altın bilezikler, aynı zamanda düğün takılarının da başında gelir. Her düğünde gelinlerin kollarını birbirinden güzel altın bilezikler süsler. Düğün alışverişlerinde gelinlere alınan altın bilezikler, düğün sonrasında iyi birer yatırım olmaktadır. Aynı zamanda bayanlar düğün zamanı en güzel altın bilezikler arasından seçim yaparak, evlendikten sonra da özel gün ve davetlerde bu şık bilezikler ile şıklıklarını ikiye katlamaktadırlar.

22 ayar bilezik modelleri, bayanların en çok ilgi gösterdikleri düğün takıları arasında yerini alır. Genellikle mega ve burma 22 ayar bilezikler ilgi gören modeller olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle mega 22 ayar altın bilezikler, zengin bir desen alternatifi ile hanımların beğenisine sunulurken; burma bileziklerde alternatifler biraz daha sınırlı kalmaktadır. Yine, hanımların tercihine göre bu bilezikler farklı gram ve detaylar ile vitrinlerde yerini koruyor.

22 ayar altın bilezikler, yatırım amacı ile uzun yıllardır bireylerin tercih ettikleri takılar olmuştur. 22 ayar bilezik modelleri, her geçen gün yenilenen tasarımlar ile buluşurken, bu şık takıları hanımlar düğün sonrasında da kullanmaya başlamıştır. En şık 22 ayar bilezik modelleri, girintili yaprak ve çiçek desenli olan modellerdir. Yine, geometrik desenlerin yer aldığı farklı tasarımlarda bayanların zevkine sunulan modeller arasında yerini almaktadır.

22-ayar-altin-bilezikler-1 22-ayar-altin-bilezikler-2 22-ayar-altin-bilezikler-3 22-ayar-altin-bilezikler-4