En Güzel Bilezik Modelleri

0
409 views

Bilezikler, uzun yıllardır bayanların kalbinde önemli bir yer edinmiştir. Özellikle altın bilezik modelleri, bayanların vazgeçemediği takılar arasındadır. Altın bilezikler, yeni sezonda hanımların bileklerinde şahane bir görünüm sunan ve dikkat çeken tasarımlara sahip. Birbirinden farklı modeller ile karşımıza çıkan bu takılar, davetlerde hanımların gece kıyafetleri ile kombin yaptıkları ve düğünlerin de vazgeçilmez takılarıdır. Hatta, gelinlerin en özel gününde bu takılar gelinlikleri ile ışıltılarını ikiye katlar.

En güzel altın bilezik modelleri, genellikle modern tasarımlara sahip, üzerinde ciddi bir el işçiliği bulunan modellerdir. 2015’in trendi altın bilezik modelleri, özel tasarım ve renkli taşlar ile süslü olanlardır. Yine, İtalyan altın bilezikler de son yılların beğenilen modellerinden biridir. Özellikle üç renkli İtalyan altın bilezikler, bayanların günlük yaşantılarında ve çalışma hayatında da vazgeçemedikleri takılar olarak karşımıza çıkıyor. Fantezi kelepçe bilezik modellerinde ise; eşsiz güzellikte ve sınırsız seçenekte tasarımlar bayanları bekliyor. Fantezi kelepçe bilezikler, her bayanın ilk bakışta dikkatini çeken modelleriyle de revaçta olan takılar arasındadır.

22 ayar altın bileklik modellerine göz gezdirdiğimizde; mega ve geniş bileziklerin öne çıkan tasarımlar olduklarını görmekteyiz. Bu bilezikler gelinlere özel modeller ile düğün sezonunda çok tercih ediliyor. Yine, hediyelik bilezik modellerinde de sınırsız bir seçenek mevcuttur. Altın bilezikler, geniş bir fiyat aralığında vitrinlerde yerini alıyor. Klasik modellerden gösterişli bileziklere kadar geniş bir koleksiyona sahip altın bilezikler ile sizler de şıklığınızı arttırın.

En-guzel-bilezik-modelleri-1 En-guzel-bilezik-modelleri-2 En-guzel-bilezik-modelleri-3 En-guzel-bilezik-modelleri-4