Ünlülerin Tektaş Modelleri

0
240 views

Bayanlar genellikle kıyafet ya da takı seçimi yaparken kendilerine yönelik bir idol belirler. Bu belirlenen idoller neticesinde kendi tarzlarını ve düşüncelerini ortaya koyarlar. Belirlenen idoller çoğu zaman TV kanallarında ve magazin dergilerinde ön plana çıkan ünlüler olduğunu söyleyebiliriz. Şimdi sizlere bu ünlüler ve kullandıkları tektaş modellerinden söz edeceğiz. Bu modelleri sizler için araştırdık.

Ünlülerin Tektaş Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

  • 18 karatlık pırlanta tektaş yüzük modeli ile dikkat çeken yüzüğü ile sahne performansı sayesinde dikkat çeken Beyonce ilk sıramızda. Beyonce hoş bir şekilde duruşu ile dikkat çekerken; bir yandan da tektaş yüzüğüyle beğenilmektedir. Siz de 5 Milyon Dolar değerindeki tektaşa göz atabilirsiniz.
  • Ünlülerin tektaş yüzükleri içerisinden sıyrılan diğer ünlümüz de; Adriana Lima olmaktadır. Lima, 5 karattan oluşan pırlanta yüzüğü ile dikkat çekmekte ve herkes tarafından da yüzüğü beğenilmektedir.
  • 7 Milyon Dolar değerindeki ve 17 karatlık pırlanta tek taşı ile dikkat çeken Victoria Beckham da dikkat toplamaktadır. Bu yüzden de mutlaka yüzüğe bakın.