Su Yolu Altın Set

0
1.330 views

Altın setler gösterdikleri uyum ile göz doldurmaktadır. Özellikle su yolu altın set hemen her kadının beğenisini kazanmış zarif ve şık bir takıdır. Kendine özel havası ile şıklığa şıklık katan bu özel takılar genellikle zirkon taşlardan oluşmaktadır. Kimi takı setleri de taşlarına göre daha da değer kazanabilmektedir.

Günümüzde artık set denilince eski klasik setler yerine su yolu altın setler gelebilmektedir. Özellikle genç çiftler, genç gelin adayları bu setler için daha heyecanlı görünmektedir. Kalite açısından özel işçilikle üretilen bu setler modaya uygun şekilde modellenerek üretilmektedir.

Su Yolu Setlerin Özellikler

Setler genellikle sarı altın olarak bilinse de kişinin zevkine göre beyaz altın olarak da üretimi yapılabilmektedir. Bu setler genellikle kolye yani gerdanlık, bileklik ve küpeden oluşan setlerdir. Küpeler dökümlü görünümlüdür; ışıl ışıl havası onları düğünden sonra da kullanabileceğiniz şık gece aksesuarları yapabilmektedir. Bu yönden de oldukça avantajlıdır. Kolyeler ise bazen tek ya da daha çok sıralı dizilmiş şekilde tasarlanabilmektedir. Çok uzun olarak kullanımı tercih edilmez genellikle standart boya göre üretilmektedir.