2015’in Trend Kelepçe Bilezik Modelleri

0
1.316 views

Kelepçe bilezik modelleri, altın bilezik alışverişine çıkan bayanların en beğendiği modeller arasındadır. Bu bileziklerin bu kadar trend olmasının nedeni ise; üzerlerindeki çeşitli desenler, farklı tasarımlara sahip olmaları ve bayanların bileklerinde iddialı bir görünüme sahip olmalarıdır. Özellikle gelinlerin bileklerinde son yıllarda kelepçe bilezik modellerine sıklıkla rastlamaktayız. Bu bilezikler, tek başına bile hanımların bileklerinde şıklığı sunan takılardır.

Fantezi kelepçe bilezik modelleri, bayanların hem çalışma hayatında hem de özel günlerde kıyafetleri ile kombin yapmaktan keyif aldıkları takılardır. Bu bilezikler, günlük hayatta da kullanılan takılar arasında yer almaya başlamıştır. Her zevke hitap eden yeni kelepçe bilezik modelleri, farklı stillere sahip bayanların da kullanabileceği tasarımlara sahiptir. Klasik ve sade takılardan hoşlanan bayanlar için; taşsız ve desenli çok şık kelepçe bilezikler mevcuttur. Yine; modern takılar takmaktan hoşlana bayanlar için de çok farklı ve modern dokunuşlara sahip harika kelepçe bilezik modelleri satışa sunuluyor. Özellikle gösterişli takılar takmayı seven bayanları birbirinden muhteşem kelepçe modelleri bekliyor. Sizler de bu kullanışlı bilezik modellerinden en sevdiğiniz bir tanesine sahip olarak, çeşitli ortamlarda ve farklı kıyafet stilleri ile kullanabilirsiniz.

2015 yılında trend olan kelepçe bilezik modelleri; taşlı, şarnel ve İtalyan kelepçe bileziklerdir. Özellikle renkli taşlar ile süslenmiş olan ve sıralı taşlı kelepçe bileziklere bayanların bu yıl ilgisi yoğundur. Aşağıda yılın trendi kelepçe bileziklerine örneklere göz gezdirebilirsiniz.

2015-trend-kelepce-bilezik-modelleri-1 2015-trend-kelepce-bilezik-modelleri-2 2015-trend-kelepce-bilezik-modelleri-3 2015-trend-kelepce-bilezik-modelleri-4