Gelinlere Özel 22 Ayar Bilezik

0
272 views

Bayanların vazgeçemediği aksesuarların başında gelen altın bilezik modelleri, farklı gram ve ayarlarda hanımların beğenisine sunuluyor ve bu sayede her bütçeye hitap eden altın bilezik modelleri takı piyasasında yer alıyor. Bu yazımızda sizlere 22 ayar bilezik modellerinden bahsedeceğiz.

Her yıl değişen takı trendleri ile birlikte, altın bilezik modellerinde önemli ölçüde bir değişim olmuştur. Düğün denince akla gelen altın bilezikler, günümüzde çok farklı ve özgün modelleri ile gelinlerin beğenisine sunuluyor. Artık evlilik hazırlıkları yapan genç kılar da kendi zevklerini yansıtan 22 ayar bilezik modellerine kolaylık ile ulaşabiliyorlar. Geline kaynanası tarafından alınan altın bilezik modellerinde bu kadar özgün modellerin sunulması, gelinlerin kolay seçim yapmasını ve düğün sonrasında özel günlerde de bu bilezikleri aksesuar olarak kullanmasını sağlıyor.

22 ayar bilezik modelleri arasında en popüler olanlar; mega, kelepçe, burma, örgü ve geniş altın bileziklerdir. Klasik ve sade takılar seven bayanlara; ince ve desenli, bilezik modellerini öneriyoruz. Taktığı takılar ile iddiasını ortaya koymak isteyen bayanlar için ise; mega ve burma bilezikleri öneriyoruz. Yine, 22 ayar kelepçe bilezik modelleri de son derece modern ve şık detaylar ile her bayanın seveceği takılardır. Bayanların bileklerine ayrı bir hava katan 22 ayar sarı altın bilezik modelleri, son dönemde taşlı süslemeler ile de dikkat çekiyor. Yazımızın devamında, en şık 22 ayar bilezik modellerinden örnekler sizleri bekliyor.

Gelinlere-ozel-22-ayar-bilezik-1 Gelinlere-ozel-22-ayar-bilezik-2 Gelinlere-ozel-22-ayar-bilezik-3 Gelinlere-ozel-22-ayar-bilezik-4